Obálka audioknihy Výhodný balíček Tympanum – Výběr z detektivek

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019
Velikost: 2.27 GB

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 215 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

STÁLE PŮLNOC

Audiokniha s prvním detektivním případem vyšetřovatelky Alex Morrowové, která se snaží vyřešit záhadný případ únosu... Klidný nedělní večer na předměstí Glasgow. Běží televize, v troubě se peče večeře. Klid naruší stará otlučená dodávka, která prorazí dveře jednoho ospalého domu. Vyřítí se z ní skupina ozbrojených mužů v kuklách. Zajmou rodinu a požadují výkupné milion liber.

Autor: Denise Mina
Čte: Martin Siničák

VRAŽDY V KRUHU

Předloha televizního seríálu České televize. Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů.

Autor: Iva Procházková
Čte: Jan Šťastný

JÁCHYMOVŠTÍ DÉMONI

Jiří Adam z Dobronína v kraji stříbrných žil. Další příběh z detektivně-historické série Letopisy královské komory, kterou píše Vlastimil Vondruška.

Autor: Vlastimil Vondruška
Čte: Jan Hyhlík

HADÍ DOUPĚ

Příběh nepřivádí na scénu ani slavnou slečnu Marplovou, ani bystrého ješitu Hercula Poirota. Ve velkém, poněkud bizarním domě na předměstí Londýna žije rozvětvená rodina řeckého přistěhovalce Aristida Leonidese. Když bohatý starý pán náhle zemře, vše nasvědčuje tomu, že byl úkladně zabit a pachatele je nutno hledat mezi rodinnými příslušníky. Ovšem motivů vraždy může být tolik, kolik má sídlo obyvatel.

Autor: Agatha Christie
Čte: Jiří Suchý z Tábora

Audioknižní komplet Výhodný balíček Tympanum – Výběr z detektivek sestává ze čtyř bestsellerových audioknih detektivního žánru.