Obálka audioknihy Klementína

Interpret: Jana Kovalčíková
Vydavatel: Fond na podporu umenia, Wisteria Books
Vydáno: 2023

Nie sú najobyčajnejšie veci niekedy tie najlepšie? My si myslíme, že áno!

Započúvajte sa do príbehu Klementíny a jej neviditeľného kamaráta Vendelína. Hm, ale je naozaj neviditeľný? A čo ten kôň vo fľaši? A ryby na plavárni, o tých ste už počuli? A moment, kam vlastne zvážajú všetko to lístie, čo padá na jeseň zo stromov? Kam tú jeseň vozia? Tento fakt veselý, no zároveň dojímavý príbeh vás určite dostane. Krásne a zábavné počúvanie prajeme!

Pre děti 8+

Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

| nahrávka a mix BMT studio 2022 | autor: © Soňa Balážová 2021 | interpret: Ⓟ Jana Kovalčíková 2022 | zvuk © Miro Lantaj/Miroslav Králik 2022 hudba © YammyWaves 2022 | réžia © Scarlett Čanakyová 2022 | ilustrácie © Aneta Františka Holasová 2021 | grafická úprava © Ryc Trable 2022 | foto herečky © Kristína Botlová 2022 | foto autorky © Krzysztof Pacholak 2022 | Vyrobila WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2022 © 2022 |

Audiokniha Klementína, v ktorej nechýba humor, optimizmus a dobrá nálada, autor Soňa Balážová, číta Jana Kovalčíková.