Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Víš, kde bydlí zvířata?

Víš, kde bydlí zvířata?

Peter Wohlleben

Délka: 3 h 18 min
Interpret: Martin Preiss
Vydavatel: Nakladatelství Kazda
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 186 MB

Peter Wohlleben vás vezme za zvířaty, která žijí docela blízko - v lese, na zahradě, u vody, ale třeba i u vás doma. Povypráví vám například o tom, jak to vypadá, když divoká prasata přivedou na svět mladé, když se vydají shánět si potravu nebo se začnou bránit či onemocní. Ale řeč bude i o dalších zvířatech, která znáte nebo teprve poznáte. Vydejte se prozkoumat jejich tajemný svět a objevte drobné zázraky přírody.

Znáte odpovědi na tyto otázky?

Jak chytré jsou kozy?
Kdo žije v sudu s dešťovou vodou?
Proč mají srnčata na zádech puntíky?

MARTIN PREISS
Pochází z herecké rodiny a již během studia na pražském DAMU hrál v činohře Národního divadla. Představil se ve hrách Radúz a Mahulena, Antonius a Kleopatra, Hamlet, Cyrano z Bergeracu nebo Večer tříkrálový. Objevil se také na televizní obrazovce hlavně díky moderování pořadu Chcete být milionářem, kde převzal moderátorské žezlo po Vladimíru Čechovi. Aktivně se také věnuje dabingu filmů, seriálů a audioknih.

Audiokniha Víš, kde bydlí zvířata? s podtitulem Poznáváme život na loukách a v lesích je určená pro malé přírodovědce a pozorovatele zvěře i všechny ty, co se jimi chtějí stát. Napsal Peter Wohlleben, spolu s dětmi čte Martin Preiss.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma