Forbes červenec 2020

Koupit za 99 Kč Cena včetně DPH

Délka: 3 h 2 min
Interpret: Vendula Fialová
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 171 MB

Forbes červenec 2020 – Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. Ve třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Vendula Fialová.

O ČASOPISU FORBES:
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

1) Editorial – Dopis ze Španěl

2) Vím, co chci - Její kariéra trvá 40 let a teď Dara Rolins buduje nové byznysové impérium a využívá přitom i vlivu na sociálních sítích.

3) Hvězda z mlhoviny - Její ruce znají miliony lidí, její oči kreslí celý svět. Silvie Mahdal a její milion followerů.

4) Srdce z kamene - Otec a syn Hrdinovi si zamilovali labský pískovec a udělali z něj dobrý byznys.

5) Létající Holanďan - Remon Vos za 21 let z Česka vybudoval středoevropskou realitní skupinu CTP. Pokud by měl český pas, byl by v našem žebříčku miliardářů hodně vysoko.

6) Hezky česky - Marie Knapp má za sebou raketové tři měsíce. Koronavirus poslal její firmu do kolen a pak ji nakopl jako nic předtím.

7) #STAYNEGATIVE - Zakladatelé pražské biomedicínské firmy Aiomica sázejí na to, že ampulka krve je nosič informací o vaší budoucnosti.

8) Pochodem vchod! - Příběh o tom, jak Sylvester Stallone neplánovaně pomohl z hodinek Panerai udělat luxusní zboží.

9) Rock star - Marc Ferrero patří k nejžádanějším umělcům současnosti. Teď se spojil se značkou Hublot.

10) Šlapej, brácho, šlapej! - Kola byznysu se zastavila, zato se zběsile roztočila kola cyklistických trenažérů. A bratrům Samkovým z Vimperka začala během pandemie závratná jízda: jejich aplikace pro cyklisty Rouvy zaznamenala raketový růst.

11) Všichni prezidentovi muži (a dvě ženy) - Film Havel je událostí roku. Tohle jsou muži a ženy, kteří za ním stojí. Výrazné tváře českého byznysu.

více

Série Forbes 2020

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma