Forbes listopad 2017

Koupit za 89 Kč Cena včetně DPH

Délka: 2 h 55 min
Interpret: Miroslav Pelegrin
Vydavatel: Forbes
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 164 MB

Forbes listopad 2017 - Audiotéka ve spolupráci s českým magazínem Forbes představuje Forbes v audio verzi. Ve třech hodinách nahrávky najdete klíčové články aktuálního vydání magazínu Forbes. Čte Miroslav Pelegrin.

O Forbes
První číslo magazínu Forbes vydali v roce 1917 B.C. Forbes a Walter Drey. V češtině vychází od roku 2011. Stejně jako mateřský časopis z New Yorku i ten český přináší příběhy úspěšných byznysmenů, upozorňuje na málo zřejmé trendy v byznysu a varuje před nebezpečími. Je nejlepším byznysovým magazínem na českém trhu, 60 procent obsahu je z prostředí českého byznysu, zbytek to nejlepší z americké edice a dalších jazykových mutací.

Obsah:
1) Editorial – Česko, barev všecko
2) Křišťálový sen – Martin Wichterle a designér Rony Plesl rok potichu křísili slavnou nižborskou sklárnu Rückl. Výsledek?
3) Božská Soňa – Soňa Červená je slavná zpěvačka, která toho ví hodně o životě. Velký rozhovor o tom, jak začínala u Wericha, jaká byla její emigrace a jak změnit Česko k lepšímu.
4) O lepší židli si žena musí říct – Renata Mrázová
5) Nebojím se – Česká velvyslankyně Eva Filipi je v Sýrii spojkou pro západní svět.
6) Mechanička – Jak Marie Havlíčková, donedávna Chytilová, řídí dvoumiliardový Slevomat.
7) Dobrý byznys z bedýnky – Jana Bínová byla jednou z prvních, kdo začal do českých domácností dodávat bedýnky se zeleninou. Teď míří ještě dál.
8) Spiderman – Příběh Lubomíra Dvořáka, který z vesnice na Vysočině dobyl svět se svou svahovou sekačkou Spider.
9) Holka z IT – Jamie Kern Lima
10) Jak včas zničit vlastní úspěch – AutoCont je největší ryze český dodavatel IT služeb. Vybudoval ho Martin Grigar a koupil ho čtvrtý nejbohatší Čech Karel Komárek.
11) Investice – Burza a kvantové zemětřesení

více

Série Forbes 2017

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma