Obálka audioknihy Vězeň

Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2022
Série: Detektiv Dana Russoová díl 2

Vyšetřovatelka Dana Russoová se vrací s dalším případem.

Když se uprostřed kalné bažiny v severní Austrálii objeví tělo brutálně zavražděného muže, navíc naaranžované do kříže, je na místo činu okamžitě povolána vyšetřovatelka Dana Russoová se svým týmem. Obětí je nedávno propuštěný vězeň, který nedaleko od místa vraždy před deseti lety znásilnil mladou učitelku.

Kdo ho zabil — a proč? Během vyšetřování se vynoří hned několik možných vodítek, a pátrání po vrahovi je najednou mnohem spletitější a hrozivější. Mohou mít s vraždou něco společného dvě sestry, které oběti nabídly pomoc? Žijí sice stranou společnosti, v chatce uprostřed močálů, ale to přece není zločin… Dana se opět musí utkat s démony z vlastní pohnuté minulosti, aby porozuměla skutečnému motivu vraha.

S. R. WHITE
Pracoval dvanáct let u britské policie. Poté se vrátil ke studiu a získal titul z tvůrčího psaní na Nottingham Trent University. Nyní žije v australském Queenslandu. Jeho první román Samotář (2020) se stal mezinárodním bestsellerem.

BARBORA GOLDMANNOVÁ
Herectví se začala věnovat na Konzervatoři Brno, po které následovalo studium Janáčkovy akademie múzických umění v ateliéru činoherního herectví prof. Niky Brettschneiderové.
Během studia JAMU vycestovala na dva semestry na prestižní londýnskou hereckou školu Rose Bruford College of Theatre and Performance. Od roku 2017 je členkou Městského divadla Brno. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem. Dále se věnuje herectví v anglickém jazyce v rámci mezinárodních projektů, kurzů a workshopů.

Audiokniha Vězeň obsahuje druhý díl krimi série S. R. Whitea. Překlad Radka Klimičková. Čte Barbora Goldmannová, režie Ondřej Černý.

Série Detektiv Dana Russoová

Obálka audioknihy Samotář