Obálka audioknihy Otevřený hrob

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022
Série: Případy Kim Stoneové díl 4

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš.

Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem.

Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.

Audiokniha Otevřený hrob obsahuje čtvrtý díl krimi série s inspektorkou Kim Stoneovou. Autor Angela Marsonsová, čte Jitka Ježková.

Série Případy Kim Stoneové

Obálka audioknihy Němý křik