Délka: 13 h 2 min
Interpret: Ivana Milbachová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 735 MB

Od smrti své nejlepší kamarádky Charlie musí Grace neustále myslet jak na ni, tak i na její poslední slova: „Udělala jsem něco strašného. Snad mi odpustíš...”

Když se rozhodne vyzvednout a otevřít schránku, kterou spolu jako patnáctileté zakopaly v lese, začne jí být jasné, že je toho hodně, co o své přítelkyni nevěděla. Třeba to, jak silně toužila po setkání s otcem, kterého nikdy nepoznala. Grace po něm začne pátrat na vlastní pěst a objeví tak Annu – dívku, která tvrdí, že je Charliina nevlastní sestra. Anna zaplní prázdné místo po Charlie a velice se s Grace i jejím přítelem Danem sblíží. Jenže něco není v pořádku...

Zdá se jí to? Nebo proti ní někdo vede štvavou kampaň, protože se přiblížila pravdě o Charlie a Anně?

LOUISE JENSENOVÁ
Je autorkou mezmála milionu výtisků svých celosvětově známých psychologických thrillerů The Sister, The Gift, The Surrogate a The Date. Její romány byly vydány na 24 místech po celém světě a objevily se i na listu bestsellerů v USA Today a Wall Street Journal. V češtině zatím vyšla pouze její prvotina – Sestra, ale jistě se budeme moct těšit i na další překlady této nadějné autorky.

Louise momentálně žije s manželem, dětmi, ztřeštěným psem a darebáckou kočkou v Northamptonshiru a ráda si čte zpětné vazby svých čtenářů i jiných autorů.

IVANA MILBACHOVÁ
Výborná česká dabérka. V roce 2013 získala Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Prezidentské volby. Svůj hlas propůjčila Dr. Quinnové ve stejnojmenném seriálu.

THE SISTER © Louise Jensen 2016. Vydáno Bookouture, an imprint of StoryFire Ltd., 23 Sussex Road, Ickenham, UB10 8PN, United Kingdom in 2016. Překlad © Naďa Funioková, 2018. Obálka © Mladá fronta, 2018.

Audiokniha Sestra je psychologický thriller, který ocení posluchači audioknih Ruth Ware nebo Pauly Hawkins. Napsala Louise Jensen, načetla Ivana Milbachová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky