Obálka audioknihy Společnosti

Interpret: Martin Čevora
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2021

Osm nepatrných okamžiků, osm větších rozhodnutí. Na začátku všeho je vždy velká tržnice a záleží pouze na tom, jak kdo nakoupí. Ne každý příběh však musí skončit prohrou. Hodnocení už je na jiných. Sbírka jemně propletených osmi povídek zasazených do současnosti poukazuje na stav dnešní společnosti postavené na bezcitnosti a materiálním životě. Prvotina Josefa Königa, který má za sebou především scenáristickou tvorbu, přináší minimalistické příběhy že života obyčejných lidí.

JOSEF KÖNIG
Scénárista, vystudoval žurnalistiku, pedagogiku a sociální práci. V roce 2011 založil v Olomouci vlastní divadelní projekt, pro který vznikly hry Hořící ovce a Srdíčka. Během několika let napsal autorské hry Instantní dobro, Černé karafiáty a První den.

Audiokniha Společnosti