Obálka audioknihy Bird Box

Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2023

DĚSIVÉ POSTAPOKALYPTICKÉ DRAMA A ZOUFALÝ POKUS O ÚTĚK DO BEZPEČÍ

Venku číhá něco děsivého... Nikdo neví kdo, nebo co, to je a odkud se to vzalo. Záhadné bytosti manipulující mysl každého, kdo se na ně podívá, jsou nevysvětlitelnou hrozbou, která pustoší celý svět.

Malorie žije v opuštěném domě nedaleko řeky a už dlouho sní o útěku na místo, kde by mohla být ona i její děti v bezpečí. Cesta, která ji čeká, však bude děsivá: 20 mil po řece na člunu se zavázanýma očima. Vystrašená, ale odhodlaná Malorie se musí spoléhat na své instinkty, aby její rodina přežila. Od smrti je totiž dělí jediná špatná volba..

Birdbox je napínavý a emotivní thriller, od kterého se nebudete moct odtrhnout a který vás donutí přemýšlet o tom, jak daleko jsme ochotni zajít, abychom ochránili ty, které milujeme.

Tento nervy drásající bestseller se v roce 2018 stal předlohou pro jeden z nejúspěšnějších filmů z produkce Netflixu se Sandrou Bullock v hlavní roli (V pasti). V červenci 2023 uvádí Netflix volné pokračování nazvané Bird Box Barcelona (V pasti: Barcelona).

Audiokniha Bird Box, autor Josh Malerman, překlad Šárka Králíková, čte Dana Černá.