Obálka audioknihy Karneval zvířat

Interpret: Ondřej Brousek
Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023

Ponožky, pyžamo, smokink, rum. To všechno si musí zabalit houslista českého symfonického orchestru, když vyrazí na zahraniční zájezd po koncertních síních. A přidat k tomu notnou dávku trpělivosti, aby se dovedl tísnit v autobusu i v hotelových pokojích, přežil všechny zastávky na benzinkách rádoby vtipné požadavky kolegů.

Houslista Evžen je navíc dobrák od kosti a svým spoluhráčům vychází vstříc prakticky ve všem: ať už potřebují uvolnit hotelový pokoj pro milostná dostaveníčka, nebo chtějí půjčit peníze. K tomu se zamiloval do flétnistky a netuší, jak jí své city vyjevit.

Zuzana Dostálová ve svém novém románu dává posluchačům nahlédnout do zákulisí orchestru a odhaluje, že poslové výsostného umění často nemají na růžích ustláno. Živit se kulturou není žádný med.

Zuzana Dostálová: Karneval zvířat | Čte Ondřej Brousek | Režie Alexandra Bauerová | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Hudba Darek Král| Mastering Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v říjnu 2023

Zuzana Dostálová KARNEVAL ZVÍŘAT