Obálka audioknihy Na věky věků

Vydáno: 2023
Série: Pilíře země díl 2
Velikost: 2.74 GB

Také ve druhém rozsáhlém příběhu s historickým námětem nás Ken Follett zavádí do středověkého anglického městečka Kingsbridge, avšak o zrhuba sto padesát let později než v románu Pilíře země. Do spletitých osudů obyvatel Kingsbrigde 14. století, jejichž život je nerozlučně spjat s chodem dvou místních klášterů a obchodními úspěchy vlnařského cechu, tentokrát podstatným způsobem zasáhne největší pohroma seslaná na lidský rod: epidemie nemoci známé jako velká či černá smrt, moru, který vyhladí skoro polovinu tehdejší evropské populace.

Ken Follett: Na věky věků | Překlad Libuše a Luboš Trávníčkovi| Čte Vasil Fridrich | Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Mastering Štěpán Škoch | Hudba Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, červenci 2023

Audiokniha Na věky věků obsahuje druhý díl historické série Kena Folletta. Čte Vasil Fridrich.

Série Pilíře země

Obálka audioknihy Pilíře země