Obálka audioknihy Pár zbytků pro krysy

Pár zbytků pro krysy

Jiří Sivok

Interpret: Vojtěch Hamerský
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

V roce 2020 se představil novelou Smrt bývá nehezká a rovnou předvedl, že je skvělým vypravěčem, který si nebere servítky.Tentokrát v ruce držíte knihu, kde Jiří Sivok odhaluje svou povídkovou tvorbu.Obestře vás temnota, kterou naleznete jak ve své minulosti, tak v současnosti, na naší Zemi, ale i mimo ni. Autor se nesoustředil pouze na horor, kniha Pár zbytků pro krysy mapuje komplexně jeho dosavadní fantastickou tvorbu. Ale můžete si být jistí, že ani ty vědecko-fantastické příběhy se neobejdou bez pořádné dávky nepříjemných pocitů.

A třeba se i zasmějete. Sem tam. A trochu paranoidně…Tak jaké zbytky pro krysy zůstaly na vás?

JIŘÍ SIVOK
O psaní projevil zájem již v patnácti letech, ale skutečného úspěchu se dočkal až v roce 2007. Ve sborníku Dvě kapky rosy vyšla jeho povídka Hypnóza. Účastní se mnoha soutěží např. Rokle šeré smrti 2009 (Nehody se dějí - 3. místo), Psaní pod Černou věží (Dobrovolná oběť) - 2. místo. V polovině roku 2008 se stává členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů, se kterými se podílí na literárních akcích. Pod jejich záštitou vyšel i sborník Máchovi v patách(Letec aneb Máchovská reminiscence). Zatím posledními úspěchy začínajícího autora je hororový sborník Příběhy noci a audiodramatizace povídky Úsek dopravních nehod, která byla uvedena ve dvou vstupech ve vysílání Českého rozhlasu.

Audiokniha Pár zbytků pro krysy, autor Jiří Sivok, čte Vojtěch Hamerský.