Čas pomsty

Délka: 21 h 43 min
Interpret: Václav Knop
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.22 GB

Audiokniha Čas pomsty obsahuje detektivní příběh, jehož autorem je Jeffrey Archer. Čte Václav Knop.

Kdyby Danny Cartwright požádal Beth Wilsonovou o ruku předchozího nebo následujícího dne, nebyl by zatčen a obviněn z vraždy svého nejlepšího přítele. A když jsou čtyři svědkové obžaloby právník, populární herec, aristokrat a nejmladší partner zavedené firmy, kdo uvěří jeho verzi událostí?

Danny je odsouzen na dvaadvacet let a poslán do věznice Belmarsh, nejpřísněji střeženého nápravného zařízení v zemi, odkud dosud nikdy nikdo neutekl. Ale všichni podcenili Dannyho odhodlání pomstít křivdu a Bethinu neúnavnou snahu domoci se spravedlnosti.

JEFFREY ARCHER
Britský bestsellerový autor a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer naplno věnuje psaní – po celém světě se dosud prodalo více než 275 milionů výtisků jeho knih. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná „Cliftonova kronika" a proslulý román „Kane a Abel", který obsadil první příčku v žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal Jeffrey Archer vysoce oceňovanou třídílnou knižní sérii nazvanou „Vězeňský deník" („Peklo", „Očistec" a „Ráj") inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

Některé stopy mohou být ve snížené kvalitě.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma