Délka: 7 h 59 min
Interpret: Lenka Fuentes
Vydavatel: Klára Markovičová
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 450 MB

Audiokniha AMARA obsahuje příběh, který napsala Klára Markovičová, čte Lenka Fuentes.

Amara je jedinečný příběh, který ukazuje sílu ženy na cestě propletené se strachy lidského ega až k opravdové lásce! Je to příběh, který bere za srdce! Příběh, který provází náročnou sebepoznávací cestou hlavní hrdinky, jež se nebojí čelit překážkám, aby pochopila, kým je a jaká je podstata lásky mezi mužem a ženou.

Hlavní hrdinka knihy Amara, Lori, se díky mužům, kteří ji vstoupí do cesty, učí nejen objevit sebehodnotu a sebelásku, ale učí se také zajímavé seberozvojové techniky. Ve svém příběhu se Lori vydává na fyzicky i psychicky náročné učení k duchovním učitelům až do daleké Indie.

Dokáže čelit sama sobě i v těch nejtěžších chvílích? Dovede ji mužské pokolení k pochopení smysl lásky a hodnoty ženské síly?

KLÁRA MARKOVIČOVÁ
Klára Markovičová je nejen spisovatelka, ale také cestovatelka a profesionální tanečnice. Miluje studium jazyků, psaní příběhů a osobní rozvoj. Svůj život si tvoří tak, jak si ho představuje, a žije celým svým srdcem.

Když v roce 2015 dokončila studium jazyků na Technické univerzitě v Liberci, rozhodla se splnit si svůj dávný sen – přestěhovat se do Anglie. Tento moment jí otevřel obrovské možnosti. Nejen, že měla možnost vyzkoušet různé prestižní pracovní pozice, ale také získala svobodu a možnost cestovat. Po roce v Anglii odjela na měsíc tančit do Indie, poté rok žila a pracovala na dvou zámořských lodích, ta první se plavila po Středomoří, druhá pak na Antarktidu. V roce 2018 měla Klára možnost žít několik měsíců v Itálii.

Po návratu do Čech a ujasnění si svých priorit se naplno začala věnovat tanci a psaní, a tedy dokončení své první tištěné knihy – Amara. Na začátku léta 2019 se opět vrátila do Anglie, kde se cítí být doma. Svůj životní příběh se snaží předat nejen ve svých knihách, e-knihách, ale také skrze svá videa a vlogy na YouTube.

LENKA FUENTES
Lenka Fuentes je životní koučkou a průvodkyní transformační metody NLP s hypnózou. Vede své klienty k jejich autenticitě, k sebedůvěře, sebeúctě tak, aby objevili svoji vlastní výjimečnost a žili šťastný a naplněný život. Je autorkou NLP meditací a svoji práci propojuje se spiritualitou, čímž osobnostní rozvoj v jejím pojetí získává specifickou nadstavbu. Díky daru, kterým je její, až magický hlas, mají její NLP hypnózy a meditace hluboký rozměr a pro jejich účinnost je lidmi velmi vyhledávaná.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma