Obálka audioknihy Asfalt I + II + Házím ti laso, kamaráde

Vydáno: 2015
Série: Asfalt
Velikost: 1.77 GB

Obsah: Asfalt I. Poslední tři týdny - audiokniha obsahuje nejbrutálnější dílo české fantastiky, pekelný horor od mága české hororové a noir literární scény Štěpána Kopřivy. Čte Ludvík Král.
Žoldáci neumírají. Žoldáci odcházejí do pekla… Po příchodu Kuffenbachova speciálního komanda do hlubin inferna Peklo teprve poznává, co je to pravé peklo. Pět žoldáků se rozhodne zatočit s celou Satanovou říší, a dělají to tak krvavě, že i ďáblové jsou šokovaní brutalitou cynických zabijáků. Peklo vyrábí z lidí asfalt, a nechtějte vědět, co vyrábějí z pekelníků naši antihrdinové. Anebo vlastně – chtějte to vědět!

Asfalt II. Efektivní brutalita - audiokniha obsahuje nejbrutálnější dílo české fantastiky, pekelný horor od mága české hororové a noir literární scény Štěpána Kopřivy. Čte Ludvík Král.
Čeká vás dalších 50 odstínů krve!
Kuffenbach a jeho přátelé pokračují v pekelné jízdě. Válka, kterou pětice rozhněvaných mužů vyhlásila celému Peklu, rozrůstá do monstrózních rozměrů. Vůdce Baalzebul mobilizuje podsvětí a povolává do boje další hordy démonů.
P.S. Až budete v pekle, dávejte si bacha na hořící vzducholodě!

Házím ti laso, kamaráde - audiokniha obsahuje sci-fi novelu, jejímž autorem je Josef Pecinovský. Čte Martin Myšička. Režie Radek Volf.
Štve vás někdo? Vadí vám nadřízený či podřízený? Pošlete na něj LASO!
Biomechanický kybernetický stroj tvaru mnohametrového lana zabije každého, za koho si zaplatíte! Nabízíme Vám novou formu řešení mezilidských vztahů! LASO zabíjí bezchybně. Připravte si jen pořádné peníze!. Alespoň tak tomu je v akční dystopii „Házím ti laso, kamaráde“ od vynikajícího sci-fi spisovatele Josefa Pecinovského.

Asfalt I + II + Házím ti laso, kamaráde - audiokniha obsahuje nejbrutálnější dílo české fantastiky, pekelný horor od mága české hororové a noir literární scény Štěpána Kopřivy a audionovelu Josefa Pecinovského jako bonus. Čte Ludvík Král a Martin Myšička.

Série Asfalt

Obálka audioknihy Asfalt I. Poslední tři týdny