Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Deset

Délka: 5 h 39 min
Interpret: Anna Řeháková
Vydavatel: Jota
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 319 MB

NEOBYČEJNÝ DENÍK OBYČEJNÉ HOLKY.

Život je hned veselejší, když máte kamarádku, jako je Viki Perryová!
Viki Perryová má deset. A deset, to už NĚCO znamená! Znamená to dvojciferné číslo narozenin, více odpovědnosti a skoro už i postup na druhý stupeň základní školy.

Deset znamená, že Viki dokáže už spoustu věcí – umí se postarat o tříletého brášku Toma a zvládne i starší sestru, typicky náladovou teenagerku. A po boku má nejlepší kamarádku na světě – Amandu, se kterou se dá podnikat ledasco veselého i dobrodružného. Jenže ani v deseti není život jen procházka růžových sadem a Viki zjišťuje, že i na ni čeká pár pěkně těžkých rozhodnutí a dramatických situací…

LAUREN MYRACLEOVÁ
Lauren Myracleová se narodila v Brevardu v Severní Karolíně, vyrostla v Atlantě v Georgii a získala bakalářský titul z angličtiny a psychologie na Severokarolínské univerzitě v Chapel Hill. Později získala magisterský titul z angličtiny na Coloradské státní univerzitě, kde dva roky učila, a také titul MFA v oboru Psaní pro děti a YA na Vermont College. Od té doby napsala spoustu dětských a YA knížek.

ANNA ŘEHÁKOVÁ,
Anna Řeháková (30. 3. 1994) je absolventka činoherního herectví na brněnské JAMU. Zabývá se hlasovým herectvím a má blízko k divadlu, obzvláště tomu pro děti a dospělé s dětskou duší.

Copyright:
Nahrávka vznikla podle knihy Lauren Myracleové Deset vydané Nakladatelstvím JOTA v roce 2012. Copyright © 2011 by Myracle Factory, LLC. All rights reserved. Z anglického originálu Ten vydaného nakladatelstvím Dutton Children’s Books přeložila Vanda Senko Ohnisková. Translation © Vanda Senko Ohnisková, 2012. Čte Anna Řeháková. Hudba, režie, střih a mastering Michal Kurfürst. Design obálky © René Senko. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2021.

Audiokniha Deset obsahuje příběh pro děti a mládež. Autor Lauren Myracleová, čte Anna Řeháková.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma