Obálka audioknihy Zachumlej se, pohádka začíná

Zachumlej se, pohádka začíná

Olga Rusnáková

Interpret: Gabriela Filippi
Vydavatel: Wariete
Vydáno: 2023

Pohádkové příběhy přinášejí dětem laskavou moudrost a velmi citlivě uchopené ponaučení okořeněné špetkou poezie. Před branami fantazie někdy zažíváme obyčejnost. Obyčejnost? I ta bývá často úsměvná, však uvidíte. Podaří se pošťáku Edovi doručit všechny dopisy na jeho kouzelném kole? Překoná sněhová vločka Kristýnka strach z výšek? Splní se starému dřevěnému mostu jeho tajný sen? Dvě nerozlučné kamarádky Dobrovolnice a Doopravdice vás provedou každým příběhem a ani na konci pohádky vás nenechají vydechnout.

OLGA RUSNÁKOVÁ
Jmenuji se Olga Rusnáková a jsem velkou obdivovatelkou lidskosti, autentičnosti, tvůrčího psaní, dětského světa a humoru. Moc ráda se směji a moc ráda tvořím. Když plním tím hezkým lidi kolem sebe, cítím se o kousek šťastnější i já. Mám slabost pro knihy, osobní růst, jógu, vědomé dýchání, hudbu, povídání s přáteli a v neposlední řadě pro své dvě dcery a jednoho muže. A také psa.

OBSAH:
Pošťák Eda
O sněhové vločce Kristýnce
O starém dřevěném Mostě
O malé Bublince
Včelka Julka
Obřík Ondrášek
O rozmazleném králi Vlastíkovi
O hlasu Hlásku
Kluk Tuláček a kouzelný klobouk
O zeleném batůžku Kájovi

Audiokniha Zachumlej se, pohádka začíná, autorka Olga Rusnáková, čtou Gabriela Filippi, Sofie Filippi, Mário Kubec, Iveta Dušková a Rozálie Zemánková. Hudba Mia Fellow.