Obálka audioknihy Detektiv

Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2021
Velikost: 1.33 GB

Malcolm Ainslee, seržant miamské policie a bývalý kněz, řeší případy dvojnásobných bestiálních vražd. Oběti vždy starší manželé jsou svázáni obličeji k sobě, v ústech roubík, těla ohavně pobodána. Po dramatickém pátrání je zločinec dopaden a odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Už není proč lhát, když se Malcolmovi v posledních chvílích před smrtí zpovídá: Ano, zabíjel a teď zemře. Ale jednu z vražd nespáchal on! Případ se znovu otevírá a Malcolma čeká nejtěžší případ jeho života, který se hluboce dotkne jeho soukromí.

ARTHUR HAILEY
Arthur Hailey kanadský prozaik anglického původu se počátkem 2. světové války přihlásil do britské RAF, kde sloužil až do roku 1947, poté emigroval do Kanady, kde v roce 1952 získal kanadské občanství. Od roku 1956 se stal profesionálním spisovatelem. Po úspěšné televizní hře Let do nebezpečí pro televizi CBC a románu Hotel se odstěhoval nejprve do Kalifornie a v roce 1969 na Bahamy, kde strávil i zbytek svého života.

MARTIN ZAHÁLKA
Martin Zahálka je uznávaným dabérem, ztvárnil desítky divadelních rolí a zahrál si v řadě seriálů. Po Střední průmyslové škole strojní pracoval jako promítač vojenského kina v Boru u Tachova a poté se přihlásil na DAMU na obor herectví. Po svém prvním angažmá ve Státním divadle v Brně přešel do Divadla J. K. Tyla v Plzni a od roku 1992 je členem uměleckého souboru Divadla na Vinohradech v Praze. Zahrál si např. Greye v Králi Krysovi, Oronta v Misantropovi, skvěle fotí a načítá audioknihy.

Audiokniha Detektiv obsahuje krimi příběh od autora Arthura Haileyho. Čte Martin Zahálka.