Obálka audioknihy Vzchopte se, do p**ele!

Vzchopte se, do p**ele!

Matthew Kimberley

Interpret: Luboš Ondráček
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2021

Nevíte-li si rady se životem a k tomu vaše kariéra stojí na mrtvém bodě, či pokud váš vztah potřebuje nový impuls, a navíc vám pomalu, ale jistě kyne zadek, v této knize najdete zaručený návod, jak z toho ven. Prostě se vzchopte! Tato motivační příručka je určena těm, kteří motivační knihy nenávidí. Vy přece víte, že přísun energie si nezajistíte pouhým recitováním manter a pozitivním myšlením, ale spíše dobrým spánkem a trochou pohybu. Je vám jasné, že bez přátel budete osamělí a v depresi. Uvědomujete se, že potřebujete nakopnout – a přesně to vám tato kniha nabízí. Pomůže vám vrátit život do správných kolejí bez spousty esoterického balastu a vyčpělých frází. Stačí, když se budete řídit naším blbuvzdorným (a vtipným) návodem, a zakrátko se z ufňukané bábovky stanete rockovou hvězdou.

MATTHEW KIMBERLEY
Narodil se roku 1980 ve Velké Británii. Ve svých osmnácti letech se vydal na cestu kolem světa a po pracovních stážích v Malajsii, Belgii a Itálii se usadil na Maltě. Vystudoval London School of Economics, obor politika a mezinárodní vztahy, a do roku 2016 byl ředitelem Book Yourself Solid School of Coach Training.
Jeho poradenství drobným podnikatelům pomohlo uskutečnit stovky mezinárodních obchodů. Časopis Glamour ho jednou nazval „drsným obchodním guru“, ačkoli on sám slovo „guru“ neuznává. Jeho nejprodávanější kniha Vzchopte se do p**ele! Změnila život desítkám tisíc lidí po celém světě.

LUBOŠ ONDRÁČEK
Je český herec a dabér. Vystudoval JAMU a jeho první angažmá bylo v satirickém divadle Večerní Brno. Šest let působil v Divadle Petra Bezruče v Ostravě a na různých projektech spolupracoval i s televizním studiem ČT Ostrava. S ČT spolupracoval také na pořadu Toulavá kamera. Nyní se věnuje mimo jiné dabingové režii a je členem souboru činohry Národního divadla Brno.