Délka: 13 h 49 min
Interpret: Martin Preiss
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 779 MB

Audiokniha Lži je thriller o podezření, intrikách, zradě a zklamání. Autor T. M. Logan. Čte Martin Preiss.

Joe Lynch vede šťastný a spokojený život. Pracuje jako učitel, má milující manželku a čtyřletého syna, kterého nade vše zbožňuje. Nikdy své manželce nezalhal a i po letech je do ní zamilovaný jako na prvním rande. Poté, co jeho čtyřletý syn William uvidí cestou domů auto Joeovy ženy vjíždět na parkoviště k hotelu v době, kdy má hrát tenis na opačném konci města, se ale všechno začne měnit. To, že se Joe rozhodne svou ženu sledovat a zjistit, co se děje, spustí naprosto neočekávaný a šílený sled událostí.

T. M. LOGAN
Narodil se v anglickém Berkshiru. Po studiu na univerzitě v Cardiffu začal pracovat jako novinář ve státních novinách. Nyní pracuje jako vědecký reportér pro britský Daily Mail a žije v Nottinghamshire se svou ženou a dvěma dětmi. Kniha Lži je jeho prvním románem. Byl vydán v lednu 2017 britským nakladatelstvím Bonnier Zaffre.

MARTIN PREISS
Pochází z Prahy a narodil se v roce 1973. Snad vzhledem k tomu, že jsou oba jeho rodiče herci, nastoupil ke studiu na pražské DAMU. Už během studia hostoval v činohrách Národního divadla, například ve hrách Radúz a Mahulena nebo Měsíc pro Smolaře. Plnohodnotným členem Národního divadla se stal v roce 1998 a působí zde dodnes. Martina Preisse můžeme vidět také na televizních obrazovkách, kde si zahrál například ve filmu Tři králové, Arrowmith a Sjezd abiturientů nebo Smyčka. Jako moderátora jej můžete znát z televizní hry Chcete být milionářem?

© 2017 by T. M. Logan. Překlad © Magda Cindričová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma