Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nic nebude jako dřív

Nic nebude jako dřív

Karin Slaughter

Délka: 13 h 15 min
Interpret: Jan Holík
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2024
Série: Will Trent díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 747 MB

Zlo má ďábelskou podobu…

Abigail Campanová, zámožná matka sedmnáctileté dcery, přijíždí domů dřív, než měla v plánu. Dveře nachází odemčené a jedno z oken rozbité. Vyděšená spěchá k dceřinu pokoji a už na chodbě ji čeká hrůzný výjev: nad bezvládnou krvácející Emmou se tyčí muž s nožem v ruce. Abigail neváhá a vrací vetřelci úder, přitom myslí jen na dceru a na to, že jí z obličeje zbyla krvavá břečka. Záhy zjistí, že se katastrofálně mýlila. Od toho dne její život připomíná noční můru: nic už nebude jako dřív.

Na vyšetřování případu pracuje nesourodá dvojice – dyslektický zvláštní agent Will Trent, frustrovaný tajnůstkářstvím a manipulacemi nadřízené Amandy Wagnerové, a detektiv Faith Mitchellová, jež kolegu Trenta otevřeně nesnáší. Osobní antipatie však musí jít stranou, neboť nelítostní pachatelé se skrývají pod maskami nevinnosti a v sázce je život nezletilé dívky.

Druhý díl podmanivé kriminální série s Willem Trentem zavádí čtenáře do jedné z nejbohatších čtvrtí v Atlantě: na exkluzivní soukromou školu, kde nic není takové, jak se zdá být.

„Vynikající kriminální román.“
- The Washington Post

„Příběh drží čtenáře v neustálém napětí, ať už se soustředí na vyšetřovatele, pozůstalé nebo podezřelé.“
- Kirkus Reviews

„Zápletka se vám dostane pod kůži, nenechá vás vydechnout, přiková vás k židli, zatímco každé otočení stránky přináší nečekané zvraty.“
- LiveJournal

„Abigail měla pocit, jako by se ponořila do vody. Všechno slyšela vzdáleně. „Myslím, že se k nám někdo vloupal,“ řekla manželovi. „Okamžitě jdi ven! Možná tam ještě je,“ vyštěkl Paul. Abigail se otočila a otevřela ústa, aby manželovi odpověděla, i když pořádně netušila co. V tu chvíli na podlaze spatřila krvavou šlápotu. „Emma,“ zašeptala, upustila telefon na zem a jako střela vyrazila po schodech k dceřinu pokoji.
- ukázka z textu

Audiokniha Nic nebude jako dřív - autor Karin Slaughter, čte Jan Holík.

více

Série Will Trent

Obálka audioknihy Triptych
Triptych
Obálka audioknihy Nic nebude jako dřív
Nic nebude jako dřív

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma