Obálka audioknihy První dámská detektivní kancelář

První dámská detektivní kancelář

Alexander McCall Smith

Interpret: Jana Stryková
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2018

Zábavné i napínavé příběhy první soukromé detektivky v Botswaně, jihoafrické zemi, kde život je tak odlišný od našeho - a vášně a zločiny jsou často stejné.

Sympatická Precious Ramotswe zakládá první ženskou detektivní agenturu v Gaborone, hlavním městě Botswany. Nejenže se dokáže vypořádat s podvodníky, najít zmizelého manžela nebo zkrotit neposlušné dcery ustaraných rodičů, ale nabídne nám také pohled do duše národa, jenž obývá oblast na prahu pouště Kalahari. Když se Precious nakonec vrhne po stopách zmizelého dítěte, riskuje vlastní pověst a možná i život. Alexander McCall Smith okouzlil četnáře netradiční hlavní hrdinkou i jejím chytrým humorem.

První dámská detektivní kancelář je audiokniha o nevšední hrdince od zimbabwsko-britského spisovatele. Napsal Alexander McCall Smith, čte Jana Stryková.