Obálka audioknihy Ewraker II

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020
Série: Ewraker

Děj přímo navazuje na události prvního dílu. Družina putuje hlouběji do vnitrozemí a kultury obou národů se nadále střetávají. Na cestě do Prahy stojí mnoho překážek. Tunna musí pečlivě zvažovat každý krok.

JAN PODŠERA
Pro Jana Podšeru se velkou zálibou stala historie. Zamiloval si příběhy E. Štorcha, M. Crichtona, či fantasy ságy A. Sapkowského a J. R. R. Tolkiena. Není proto divu, že děj svojí první knihy zasadil do historických reálií Evropy na počátku 10. století. Kromě spisovatelské činnosti se věnuje programování, orientačnímu běhu a nepohrdne dobrou šachovou partií.

Audiokniha Ewraker II obsahuje druhou část historického příběhu, jehož autorem je Jan Podšera. Čte Libor Böhm. Hudba Alexander Nakarada.

Série Ewraker

Obálka audioknihy Ewraker I