Obálka audioknihy Stín

Vydáno: 2023
Série: Materia Prima díl 3

ZÁVĚREČNÝ DÍL STRHUJÍCÍ FANTASY SÉRIE MATERIA PRIMA

Varšavská republika se snaží udržet neutralitu, balancuje mezi dvěma silami – Němci a Rusy –, ale mladý stát má čím dál více potíží. V enklávách se objevují přímí vyslanci Šeptajících, a slovo moci, které Polákům dalo vítězství, je už známo všem stranám konfliktu. Samarin a Rudnicki jsou vtaženi do víru politických a společenských intrik, jenomže to není ani jediné, ani největší nebezpečí.

Někdo přísahal, že je zabije. Že zabije všechny, jako jsou oni. K tomu jak v Berlíně, tak v Sankt Petěrburku sílí přesvědčení, že nastal čas zaútočit. Polská armáda se chystá na rozhodující střet, ale velitelství si uvědomuje, že žádná strategie neumožní porazit nepřítele, který má dvacetinásobnou početní převahu.

Jen čas ukáže, kdo zemře a kdo přežije...

Audiokniha Stín, autor Adam Przechrzta, čte Filip Jančík.

Série Materia Prima

Obálka audioknihy Adept