Msta písecké panny

Délka: 1 h 56 min
Interpret: David Prachař
Vydavatel: Audiostory
Vydáno: 2016
Typ souboru: MP3
Velikost: 109 MB

Msta písecké panny - audiokniha obsahuje detektivní příběh z cyklu Hříšní lidé království českého. Autor Vlastimil Vondruška. Účinkují David Prachař, Lukáš Příkazký, Pavel Rímský, Vladislav Beneš, Václav Rašilov a další. Režie Jindřiška Nováková.

Oldřich z Chlumu doprovází českého krále Přemysla II. Otakara s jeho družinou do Prácheňska. U řeky Otavy poblíž města Písek na něj čeká panoš Ota. Je horký letní den, a tak se jde vykoupat. Překvapí ho krásná dívka bez šatů, která mu ze břehu odnese oděv. Tak začíná příběh lásky a zrady, který se odehrává uprostřed spletitých vztahů šlechtického rodu. Kam čert nemůže, nasadí ženu, a to platí pro tento příběh beze zbytku. Míní se tím žena jako objekt neodolatelného svodu, žena, pro kterou je rytíř schopen udělat cokoli včetně těch nejvážnějších hříchů, jakými jsou vraždy.
V hlavních rolích dramatizace historické detektivky Vlastimila Vondrušky účinkují David Prachař, Lukáš Příkazký, Pavel Rímský a Vladislav Beneš. V ženských rolích uslyšíte Kristinu Jelínkovou, Kláru Oltovou Sedláčkovou, Milenu Steinmasslovou a další.

Obsah:
1. Urozená uličnice
2. Sudí Benedikt
3. Medvěd
4. Zaječek
5. Zbyslav z Valdeka

více

Série Příběhy Oldřicha z Chlumu

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma