Obálka audioknihy Hovňousové - Kadivous se ztratil aneb Hovňousové hledají Jonet Irvinsovou

Hovňousové - Kadivous se ztratil aneb Hovňousové hledají Jonet Irvinsovou

Jindra Holubec

Interpret: Jindra Holubec
Vydavatel: Vít Raška
Vydáno: 2012

Hovňousové Kadivous se ztratil aneb Hovňousové hledají Jonet Irvinsovou - automatická pohádka pro malé i velké, jejímž autorem je Jindřich Holubec.

Poslechněte si vyprávění o Modré vesnici a o cestě Hovňousů do Země elektrických inženýrů. Na pouti je čeká spousta nástrah a překvapení. Spletitý příběh se odehrává v hlavě pana Koppa, který sedává v křesle a baví se s kocourem a pomalu se rozpomíná... Poznáte roztodivné i kouzelné postavičky, které mají lidské vlastnosti. Setkáte se s postavami jako Žlutý a Hnědý, Vodovouch, Luční prasátko, Pavoučice, Krtek, Luční koník, Fotbaloun, Motýl i zpívající velryby, Jonet Irvinsová, slepá to dívka, která vidí jen přes kouzelný dalekohled. Až jde hlava kolem.