Ani o dolar víc, ani o dolar míň

Délka: 11 h 48 min
Interpret: Václav Knop
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 666 MB

Jeden milion dolarů – přesně tolik získal Harvey Metclafe, celoživotní král pochybných obchodů, z prázdných slibů ropného naleziště a akciových čachrů. Čtyři muži – syn z hraběcího rodu, doktor z Harley Street, majitel galerie na Bond Street a oxfordský don – se přes noc stanou téměř žebráky.

Tentokrát ale Harvey obral špatné muže. Spojí totiž své síly a sledují ho v kasinech Monte Carla, luxusních lóžích v Ascotu i na posvátných pozemcích Oxfordské univerzity. Jejich plán je prostý: obrat podvodníka přesně o tolik, o kolik přišli – ani o dolar víc, ani o dolar míň.

Václav Knop je český herec, dabér a režisér, známý například jako tělocvikář Jonáš ze seriálu Hospoda nebo jako doktor Zdeněk Vacek z populárního seriálu Slunečná. Podílel se na dabování mnoha filmů a seriálů, namluvil mimo jiné postavu majora Franka Burnse v kultovním americkém seriálu M*A*S*H. Je držitelem Ceny Františka Filipovského za mimořádné dabingové zpracování audiovizuálního díla a jeho hlas můžete znát také z nádražních reproduktorů, kde oznamuje příjezdy a odjezdy vlaků.

Jeffrey Archer je britský bestsellerový autor a bývalý politik. Vystudoval univerzitu v Oxfordu a stal se poslancem Parlamentu, členem Sněmovny lordů a také zástupcem předsedy Konzervativní strany. Jeho politická kariéra skončila skandálem a od té doby se Archer naplno věnuje psaní – po celém světě se dosud prodalo více než 275 milionů výtisků jeho knih. Jeho nejslavnějším dílem je zřejmě sedmidílná „Cliftonova kronika" a proslulý román „Kane a Abel", který obsadil první příčku v žebříčku bestsellerů listu New York Times a podle něhož byla natočena populární minisérie s Peterem Straussem a Samem Neillem v hlavních rolích. Po uvěznění za křivé svědectví v roce 2001 napsal Jeffrey Archer vysoce oceňovanou třídílnou knižní sérii nazvanou „Vězeňský deník" („Peklo", „Očistec" a „Ráj") inspirovanou vlastními zážitky a volně strukturovanou podle Dantovy Božské komedie.

Některé stopy mohou být ve snížené kvalitě.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma