Láska v Itálii

Barbara Cartlandová

Délka: 5 h 55 min
Interpret: Hana Tomáš Briešťanská
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2022
Série: Nestárnoucí romantické příběhy Barbary Cartlandové
Typ souboru: MP3
Velikost: 334 MB

Touha po dobrodružství uvrhne nevinnou dívku do spárů únosců!

Paola se po ukončení studií vrací domů za svojí milovanou hraběcí rodinou. Těší se na uvedení do společnosti, na krásné šaty i návštěvy londýnských plesů. Kvůli tragickým rodinným událostem však ze všeho sejde...

Místo toho ji matka pošle spolu s italskou contessou Martou na cestu do Itálie. Paola však musí vystupovat pod jiným jménem, aby unikla pozornosti významného, ale zkaženého markýze Vittoria di Lucca.

Před odjezdem se Paola setkává se svým bratrancem Hugem. Ten využije její zápal pro dobrodružství a požádá ji, aby v naprosté tajnosti předala markýzovi prsten s diamantem, který mu byl kdysi ukraden.

Paola souhlasí, ale předání prstenu se ošklivě zvrtne a ona skončí v rukou únosců. Dokáže ji markýz vysvobodit? A kde nakonec skončí cenný diamantový prsten?

BARBARA CARTLANDOVÁ
Barbara Cartlandová (1901–2000) byla anglická spisovatelka převážně historických milostných románů. Pocházela ze slavné britské aristokratické rodiny. Je autorkou více než 700 knih a některé zdroje odhadují počet prodaných výtisků na více než jednu miliardu, je proto řazena mezi nejplodnější a komerčně nejúspěšnější spisovatele 20. století. Její romantické příběhy plné lásky a napětí z prostředí starobylých sídel anglické šlechty si získaly srdce mnoha čtenářů po celém světě.

Audiokniha Láska v Itálii - nestárnoucí romantický příběh Barbary Cartlandové čte Hana Tomáš Briešťanská.

více

Série Nestárnoucí romantické příběhy Barbary Cartlandové

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky