Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Žena z kajuty č. 10

Žena z kajuty č. 10

Ruth Ware

Délka: 10 h 41 min
Interpret: Simona Postlerová
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia, Leda
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 603 MB

JAK MOHLO DOJÍT K VRAŽDĚ,
KDYŽ NIKDE NENÍ TĚLO?

JAK MŮŽE NĚKDO BÝT PODEZŘELÝ,
KDYŽ NEDOŠLO KE ZLOČINU?

JAK MOHLA ŽENA Z KAJUTY Č. 10 ZMIZET,
KDYŽ JI V KAJUTĚ NIKDO NEVIDĚL?

NEEXISTUJE ZLOČIN BEZ OBĚTI…

Novinářka Lo Blacklocková píše hlavně do cestovatelských časopisů, a právě dostala životní šanci: má se vydat na luxusní plavbu po norských fjordech, a to s nejvybranější společností. Okružní plavba na soukromé jachtě Polární záře se z elegantní pohádky plné večeří ve velkém stylu a noblesních kajut, změní v noční můru. Lo v šeru zahlédne, že někdo spáchal vraždu. Ale kdo? Nikdo kromě ní incident neviděl a nikdo z hostů nechybí. Co se vůbec stalo? Něco je tu velice špatně…
Román, který připomíná vrcholné dílo Agathy Christie, je plný překvapení a zvláštních, nepříjemných odhalení.

Ruth Ware
Ruth Ware vyrostla v Sussexu na jižním pobřeží Anglie. Po dokončení manchesterské univerzity cestovala a načas zakotvila třeba v Paříži. Vystřídala pestrou škálu zaměstnání. Pracovala jako servírka, prodavačka knih, lektorka angličtiny a tisková mluvčí. V současné době žije s manželem a dvěma dětmi v severním Londýně.

Simona Postlerová
Simona Postlerová je dcerou Alexandra Postlera st., herce a režiséra, a Jany Postlerové, jazykové poradkyně. Po gymnáziu absolvovala studia herectví na DAMU a již během studia hostovala v Národním divadle, kde v roce 1987 získala stálé angažmá. Od roku 1992 je členkou Divadla Na Vinohradech. Příležitost získala také v divadle Ungelt a v Karlínském divadle. Hrála v mnoha televizních seriálech a inscenacích a věnuje se také dabingu a načítání audioknih. Herectvím se zabývá i bratr Alexandr. S manželem Zdeňkem Hráškem, kytaristou, má dvě děti – dceru Janu Magdalenu a syna Damiána.

Audiokniha vyšla ve spolupráci s nakladatelstvím LEDA.
Copyright: © Ruth Ware, 2016
First published as THE WOMAN IN CABIN 10 by Harvill Secker

Žena z kajuty č. 10 - audiokniha obsahuje detektivní příběh o záhadném zločinu bez oběti, ke kterému mělo dojít během plavby na luxusní jachtě. Autorka Ruth Ware. Čte Simona Postlerová. Režie a hudba Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacián. Překlad Věra Klásková.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma