Výhodný balíček Tympanum – Sci-fi výběr

Běžná cena: 1 136 Kč

Koupit za 933 Kč Cena včetně DPH

Délka: 30 h 23 min
Interpret: Pavla Beretová
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.71 GB

Audioknižní komplet Výhodný balíček Tympanum – Sci-fi výběr sestává ze čtyř bestsellerových vědeckofantastických audioknih.

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 203 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

ANIHILACE
Předloha strhujícího sci-fi filmu s Natalií Portmanovou.

Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda. První expedice se vrátila se zprávami o nedotčené, rajské krajině. Všichni členové druhé expedice spáchali sebevraždu.

Autor: Jeff VanderMeer
Čte: Pavla Beretová

KONEC CIVILIZACE
Prorocká distopie o civilizaci inženýrů lidských duší.

Kultovní satirická distopie Aldouse Huxleyho je znekliňujícím obrazem budoucnosti, které vládne genové inženýrství, všeobecná diktatura zábavy a chemicky navozovaného pocitu štěstí. Neveselé podobenství o civilizaci, která se pokusila hrát si na Boha a přetvořit k obrazu svému nejen přírodu, ale i lidskou duši, je jedním z nejpozoruhodnějších děl science-fiction minulého století.

Autor: Aldous Huxley
Čte: Marek Holý

STALKER
Předloha kultovního sci-fi filmu Andreje Tarkovského.

Pásmo, to je oblast v nejmenované části Severní Ameriky, kde byly nalezeny tajemné stopy po návštěvě z vesmíru. Není jasné, zda zde havarovalo kosmické plavidlo, spadl meteorit se zvláštními vlastnostmi a nebo zde jen tajemná mimozemská inteligence udělala krátkou zastávku na cestě a zmizela neznámo kam. Přísně střežená a vojensky izolovaná zóna přitahuje jako magnet stalkery, „slídíče“.

Autor: Arkadij Natanovič Strugackij, Boris Strugackij
Čte: Jiří Zavřel

2001: VESMÍRNÁ ODYSEA
Předloha kultovního filmu Stanleyho Kubricka.

V měsíčním kráteru Tycho je nalezen záhadný objekt: černý monolit, který vysílá pravidelný elektromagnetický signál na jeden ze Saturnových měsíců. Vůbec poprvé je proto hluboko do Sluneční soustavy vypravena lidská posádka. Ještě než dosáhne cíle, objeví se podivné technické obtíže, které postupně narůstají do děsivých rozměrů.

Autor: Arthur Charles Clarke
Čte: Richard Honzovič

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma