Obálka audioknihy Jak jsem nebyla na lvech

Jak jsem nebyla na lvech

Martina Preissová

Interpret: Martina Preissová
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022

JSEM HEREČKA, JE MI ČTYŘICET TŘI LET A ... ? STE HÉREČKA?! A KERÁ?

Nebyla na Lvech, nejezdí na Maledivy ani do Hollywoodu! Zato jezdí na chalupu, má děti, mu-že, psa, starosti, práci v divadle a díky tomu spoustu příhod.

I když pracuje po večerech v bizarním kostýmu s vrstvou make-upu na tváři a občas ji vidíte v televizi, je herečka člověk, jako každý jiný. Její pyramida potřeb je zrovna tak obtížně zdolatelná jako ta vaše. A občas stejně jako vy klopýtá už na těch nejnižších stupních. Příhody a úvahy Martiny Preissové o tom, jak se smířit s časem, drobnými i většími komplikacemi všedních dní, své profese, své rodiny, a vlastně se sebou, jsou vtipné, něžné i nahořklé, vždy ale úsměvné. Protože i kdyby třeba občas nebylo veselo, vždycky je možné podívat se z okna, zazpívat si v autě, políbit muže, ale hlavně se brát takoví, jací jste. Vtipné fejetony, které vám umožní nahlédnout do života jedné téměř normální rodiny s výraznými osobnostmi, jejichž radosti i starosti mohou být podobné těm vašim.

Audiokniha obsahuje bonusový text napsaný přímo pro Martina Preisse.

MARTINA PREISSOVÁ
Česká divadelní, televizní a filmová herečka. Po studiu na Janáčkově akademii múzických umění v Brně působila v Národním divadle Brno a od roku 2000 je stálou členkou Činohry Národního divadla v Praze. Dvakrát byla nominována na Cenu Thálie, žije v se svým mužem, hercem Martinem Preissem, dvěma syny a psem. Svou prvotinu Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody napsala v roce 2021.

Nahrávka vznikla podle knihy Martiny Preissové Jak jsem nebyla na lvech a jiné příhody, vydané nakladatelstvím CPRESS ve společnosti Albatros Media a. s. v roce 2021. Text copyright © Martina Preissová, 2021. Čtou Martina Preissová, Martin Preiss. Režie Martin Preiss. Zvuk a technická redakce Jan Koukal. Hudba Šimon Herrmann. Vyrobilo studio Soundguru. Design obálky © Matěj Pospíšil. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2022.

Audiokniha Jak jsem nebyla na lvech obsahuje životní příhody herečky Martiny Preissové. Čtou Martina Preissová a Martin Preiss.