Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ernettiho stroj

Ernettiho stroj

Roland Portiche

Délka: 11 h 49 min
Interpret: Michal Bumbálek
Vydavatel: Jota
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 666 MB

NEJLÉPE STŘEŽENÉ TAJEMSTVÍ VATIKÁNU

Březen 1938. Italský fyzik Ettore Majorana mizí v moři u Sicílie. S ním i tajný projekt, na němž léta pracoval.

Podzim 1955. Jako zázrakem se objeví vědcovy poznámky. Otci Ernettimu vnuknou bláznivý nápad: sestrojit stroj, který by dokázal vrátit čas – Chronovizor. Na rozkaz papeže Pia XII. se kněz ponoří dva tisíce let do minulosti. Cíl je prostý: dokázat existenci Krista.

Tak začíná šílený závod mezi Vatikánem, CIA, KGB a Mossadem. Protože to, co otec Ernetti uprostřed studené války objeví, by mohlo změnit světový řád.

ROLAND PORTICHE
Roland Portiche je režisér a autor televizních dokumentů. Podílel se na více než 300 pořadech o nejrůznějších tématech. Od roku 2011 pravidelně pracuje na seriálu o tajemstvích historie. V roce 2017 vydal svou první knihu Le Retour des momies, o rok později knihu Mémoire totale. V roce 2020 vydává svůj první román Ernettiho stroj a v roce 2021 pokračování Ernetti et l՚énigme de Jérusalem.

MICHAL BUMBÁLEK
Michal Bumbálek vystudoval brněnskou konzervatoř a JAMU. Během studia spolupracoval s Divadlem Husa na provázku, kde později získal angažmá. Hrál také v HaDivadle a v Divadle U stolu. Od roku 2013 je členem Mahenovy činohry, kde ztvárnil řadu zajímavých rolí.

Nahrávka vznikla podle knihy Rolanda Portiche Ernettiho stroj vydaným Nakladatelstvím JOTA v roce 2021. Copyright © Editions Albin Michel/Versilio 2020. International Rights Management: Susanna Lea Associates. Z francouzského originálu La Machine Ernetti přeložila Jitka Řihánková. Translation © Jitka Řihánková, 2021. Audiokniha© Nakladatelství JOTA, s. r. o., 2022. Čte Michal Bumbálek. Hudba, režie, střih a mastering Michal Kurfürst. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2022.

Audiokniha Ernettiho stroj – příběh založený na skutečných událostech, který vás zavede někam mezi Dana Browna a Jamese Bonda... Autor Roland Portiche, čte Michal Bumbálek.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma