Obálka audioknihy Město čarodějů

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020
Série: Erilian díl 1

Členem Velké rady čarodějů se stanou jen ti nejlepší a nejváženější čarodějové. Někteří neváhají získat jedno ze zlatých křesel v Kruhovém sále i za cenu zločinu. To ale mladičká čarodějka Kiara zatím netuší. Studium na Univerzitě magických věd, tajemný cizinec s uhrančivým pohledem i nečekané odhalení vlastní minulosti… nemalé sousto pro jednu sedmnáctiletou zrzku, které magie obrátí život vzhůru nohama.

20% z honoráře autorky za erilianské audioknihy půjde opuštěným kočkám do útulku Kocour Felix v Klecanech. Zakoupením erilianských audioknih tak budete mít kromě hezkého zážitku z poslechu taky dobrý pocit z dobrého skutku.

TEREZA JANIŠOVÁ
se narodila 30. května 1989 v Praze. Hradčany, Petřín a křivolaké uličky Malé Strany byla místa, kde prožila dětství, a dodnes jsou pro ni velkým zdrojem inspirace. Po výtvarném gymnáziu vystudovala Fakultu architektury ČVUT, poté strávila nějaký čas v Londýně, kde pracovala v místním architektonickém ateliéru. Největší radostí ale pro ni vždy bylo psaní. Je autorkou čarodějné trilogie Erilian a historického fantasy románu Lvářka. Kromě psaní knih se Tereza věnuje architektonické žurnalistice, miluje tanec, kočky a cestování.

Audiokniha Město čarodějů obsahuje první díl fantasy série Erilian. Autor Tereza Janišová, čte Hana Drnovská.

Série Erilian

Obálka audioknihy Město čarodějů