Obálka audioknihy Techniky rychlého učení

Interpret: Radek Erben
Vydavatel: Media Empire
Vydáno: 2013

Zábavná cesta ke zlepšení paměti, rychločtení a zvýšení mozkové kapacity. Věda naznačuje, že lidská mysl má téměř nekonečnou schopnost učit se a zpracovávat informace.

Proč se tedy stává, že:
- Zapomínáte jména lidí, se kterými se setkáváte? - Nemůžete najít klíčky od auta? - Přečtete si celou knihu a pamatujete si jen malou část? - Zapomínáte na naplánované schůzky? - Nedokážete se soustředit na důležité informace? - Poslechnete si prezentaci a pak rychle na všechno zapomenete?
Problém je - a vždy byl - v umění, jak se dostat k neuvěřitelné síle vaší mysli.
Představujeme vám pokročilé techniky zrychleného učení. Jde o systém, který vám pomůže využít váš skutečný potenciál.
Jednoduše řečeno, je to to nejlepší, co jste kdy slyšeli, abyste mohli rychleji, snadněji a zábavnou formou dosáhnout špičkových výsledků a udržet si náskok před ostatními.
Schopnost rychle se učit má pozitivní vliv na celý váš život.

Naučíte se:
- Jak číst mnohem rychleji, než umíte nyní - objevíte výhody rychločtení - Jak zlepšit paměť a schopnost soustředit se
- Jak zpracovávat informace alespoň 3 krát rychleji, než dosud
- Jak se stát po celý život použitelný pro změnu zaměstnání nebo oboru
- Jak připravit svou mysl na učení - Jak aktivovat všechna centra mozku odpovědná za rychlé přijímání informací
- Jak využívat všech 7 druhů inteligence pro učení
- Jaké techniky používat pro dlouhodobé zapamatování jmen, čísel, textů, věcí, událostí atd.

Tyto tipy a techniky jsou výsledkem 30-ti let výzkumů a zkušeností.
Můžete je začít okamžitě používat a učit se zábavným způsobem.

Tento audioprogram je absolutní nutností pro každého studenta, ale také učitele!
Začněte se bavit uplatňováním použitých principů ve svém každodenním životě a využijte sílu své mysli.
Vše, co musíte udělat, je naučit se, jak ji používat.

Techniky rychlého učení - audiokniha obsahuje metodiky učení, jejichž autorem je Dan Miller, které urychlí vaše učení a umožní přístup k vašemu vnitřnímu potenciálu. Čte Radek Erben.