Obálka audioknihy Pohádky skřítka Obchodníčka

Interpret: Norbert Lichý
Vydavatel: QQ studio Ostrava
Vydáno: 2023

Skřítek Obchodníček - laskavý a ochotný pidimužík, který by se rozdal!

Skřítek Obchodníček s vtipem a láskou řeší problémy oživlého zboží v obchoďáku, jako jsou falešné struny, namyšlené zápalky nebo mrkací panenky, které nemrkají. Pohádky pro nejmenší i dospělé, vyprávěné s humorem a nadhledem. V2:Pohádky od autora dětských pořadů Draci v hrnci a Tý Brďo! napsány s "werichovským" humorem a nadhledem. Problémy falešné struny, namyšlené zápalky nebo mrkací panenky, která nemrká, pobaví nejmenší i dospělé. Každá pohádka má své poučení, které vychází z moudrého vidění světa. Namluvil Norbert Lichý.

Vladimír Mráz - režisér, scénárista, producent animovaných filmů v současnosti kreativně vede ostravské studio QQ studio Ostrava. Je autorem pořadů Pod pokličkou, Chalupa je hra, Draci v hrnci, Ty Brďo, Pytlíkov, Staré pověsti české nebo animovaného filmu Báječná show. V současnosti se věnuje také tvorbě dětských audioknih.

Norbert Lichý - ostravský herec, dabér, hudebník a skladatel scénické hudby v současnosti působí v Divadle Petra Bezruče a spolupracuje s ostravským studiem České televize.