Obálka audioknihy Stín pochybnosti

Vydavatel: Kanopa
Vydáno: 2024
Série: Morgan Vineová

Strhující psychologická hra s myslí pro fanoušky napínavých kultovních thrillerů jako Zmizelá nebo Jak vyrobit vraha.

Novinářka Morgan Vineová se dlouhé čtyři roky snažila dostat na svobodu svou lásku z dětství Dannyho Kilcannona, který byl na základě pochybných důkazů odsouzen za vraždu své nevlastní čtrnáctileté dcery.

Odvolací soud nakonec dopadne v Dannyho prospěch a ten je propuštěn z vězení. Nemá kam jít, a tak najde útočiště právě u Morgan a její dospívající dcery Lissy.
Po nějaké době společného soužití nastane nečekaný zvrat – Lissa beze stopy zmizí. Morgan začne v hlavě přemítat o všem, co si o svém příteli doposud myslela. Byla si jistá, že je Danny nevinný a neublížil by ani mouše. Nebo snad ano...?
Její vlastní dcera je teď v ohrožení a Morgan je nucena položit si zásadní otázku: Můžeme vůbec někomu skutečně věřit?

Užijte si příběh plný zvratů a napětí v podání Lucie Štěpánkové

Audiokniha Stín pochybnosti, autor Simon Booker, čte Lucie Štěpánková.

Série Morgan Vineová

Obálka audioknihy Stín pochybnosti