Obálka audioknihy Vítězná sestava

Interpret: Jiří Štědroň
Vydavatel: Socha
Vydáno: 2017

Světí účel prostředky? To je problém, který Štědroňovi hrdinové neřeší. Rozhodně si neberou na své cestě k cíli servítky a jsou schopni vskutku lecčeho.
Nicméně, ambiciózní herci, krásné herečky, vykutálení umělečtí agenti nebo posádka debutujícího baru, ti všichni vás nekompromisně vtáhnou do děje. Získají si vás nesentimentálním přístupem k životu a specifickým humorem.

Jiří Štědroň prostředí, kde se jeho postavy pohybují, dobře zná. Už v minulém století se výrazně prosadil jako zpěvák a herec. V té době si jen tu a tam napsal nějaký písňový text, ale devadesátá léta, kdy pracoval v reklamě, převážně v její kreativní sféře, naplno uvolnila jeho dosud skrývané autorské pudy. Štědroň, přestože se vrátil k divadlu - je dodnes kmenovým členem Semaforu - nejen, že vydal překvapivé CD s vlastními a, budiž řečeno, pozoruhodnými písničkami, ale napsal a inscenoval i dvě divadelní hry, a hlavně píše knížky. Vítězná sestava je jeho v pořadí pátý beletristický počin. Hezký poslech!

Vítězná sestava - audiokniha obsahuje novelu českého herce a zpěváka Jiřího Štědroně. Čte autor Jiří Štědroň.