Obálka audioknihy Hon na tučniaka

Interpret: Juraj Hrčka
Vydavatel: Fond na podporu umenia, Slovart, Wisteria Books
Vydáno: 2023

Leo sa narodil na Štedrý deň, a tak oslavuje narodeniny doobeda a Vianoce večer. Ale v deň jeho ôsmych narodenín všetko pokazí príchod nového súrodenca. Ešte sa ani nenarodil, a robí problémy! Jeho vinou musí mama tráviť sviatky v pôrodnici a otec nestíha vystrojiť Leovi ani jednu oslavu. No keď Leo prepašuje zo zoo tučniaka a rozhodne sa s ním odísť na dlhú cestu do jeho pravej domoviny, rozbehne sa lavína nečakaných udalostí a Leo zažije najneobyčajnejší Štedrý večer a najdobrodružnejšie narodeniny.

POZOR! V príbehu sa vyskytujú lietajúce autá, je v ňom kriminálna zápletka, v ktorej pôjde o život, a trojica nestarnúcich dôchodcov Gašpar, Melichar a Baltazár. Do pátrania sa zapojí dokonca aj polícia!

Audiokniha Hon na tučniaka, autor Juraj Raýman, čte Juraj Hrčka.