Obálka audioknihy Hlad bohů

Série: Krvopřísežní
Velikost: 1.58 GB

Krvopřísežní#2

Bohové se vracejí. A hladovějí po krvi a moci!

Bájná dračí bohyně Lik-Rifa byla po staletém věznění osvobozena z magických okovů a nyní se svými poskvrněnými potomky – drakorozenými – spřádá krvelačné dobyvatelské plány.

Orce pátrající po uneseném synovi zkříží cestu bývalí spolubojovníci: Krvopřísežní vedení Glórnim Lamačem Štítů, bratrem jejího zesnulého manžela Thorkela. Uprchlý otrok Varg Nerozum, kterého mezi sebe přijali teprve nedávno, záhy pozná, proč se Orce přezdívalo Drtilebka – stejně jako všichni Krvopřísežní totiž patří mezi poskvrněné a v žilách jí koluje krev vlčího boha Úlfriho. Glórniho zuřiví válečníci spojí své síly s Lítými bijci, do jejichž čela se po bitvě s Krmiči krkavců a Biórově zradě, jež stála život náčelníka Agnara Brokssona, postavila Elva prahnoucí po pomstě. Ani v této svornosti však nemohou čelit síle dračí bohyně, a tak jejich jediná naděje spočívá v nalezení knihy zakázaných kouzel, s jejíž pomocí se pokusí vzkřísit obávaného vlka Úlfriho. A přimět ho, aby bojoval po jejich boku.

Druhý díl strhující fantasy ságy, jejíž autor se nechal inspirovat severskou mytologií.

„Mistrovsky zpracovaná a brutálně přesvědčivá epická fantasy, inspirovaná severskou kulturou.“
- Anthony Ryan, autor trilogie Stín krkavce
„Popisovaný svět, jeho tradice i sama zápletka jsou nesmírně poutavé. Gwynne rozhodně uspěl ve snaze přijít s ještě epičtějším příběhem, než jaký nabídl v předešlém díle.“
- The Fantasy Reviews

„Vypravěčský dar Johna Gwynna spočívá v tom, že dokáže dokonale propojit akci a epickou šíři světa, v němž se jeho drsný, krutý, krvavý příběh odehrává. Vstupujeme do něj v okamžiku, kdy hrdinové řeší obří dilema – a ocitají se na rozcestí. Vědí, že život se jim právě nevratně změnil – netuší ale, že zároveň s jejich osobním zemětřesením se otřásá i celý okolní svět.“
- Pevnost

„Hlad bohů je dechberoucí, nemilosrdný mytologický příběh od vskutku mistrovského vypravěče.“
- The Fantasy Hive

Audiokniha (P) & © OneHotBook, 2024. Všechna práva vyhrazena.

Audiokniha Hlad bohů - autor John Gwynne, čte Klára Cibulková, Anna Fixová, Jan Teplý, Kajetán Písařovic, Ondřej Novák.

Série Krvopřísežní

Obálka audioknihy Stín bohů