Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nabíječ

Nabíječ

Alice Claytonová

Délka: 12 h 12 min
Interpret: Sára Saudková
Vydavatel: Mladá fronta
Vydáno: 2015
Série: Coctail díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 688 MB

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku a Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát – ehm – milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen každý náraz jeho postele o společnou zeď ložnice, ale i bouřlivé ohlasy celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně „na suchu“, uvědomí si, že jí ve spánku brání nejen bušení do zdi, ale i její divoké představy.
Když jedna ohlušující noc střídá druhou, prasknou Caroline nervy. Oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se proklínanému Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka zažehne v nastalém napětí jiskru…

Goodreads Choice Awards 2013 - 2. místo v kategorii Nejvtipnější kniha roku

Alice Claytonová
Před zahájením své spisovatelské dráhy pracovala Alice Claytonová několik let v kosmetickém průmyslu jako maskérka, kosmetička a školitelka. Psát začala až ve třiatřiceti a v roce 2010 vyšel její románový debut Kdopak je ta zrzka?, jehož pokračování Zrzka se odhaluje se dostalo na pulty ještě tentýž rok. V roce 2012 vydala Alice svou v pořadí třetí knihu Nabíječ, kterou zahájila zbrusu novou sérii. Následují v ní tituly Roštěnka, Samec a Hřebec. Alice zbožňuje práci na zahradě (ne pletí záhonů), pečení (ne uklízení) a nedávno se jí podařilo přesvědčit svého přítele, aby z ní učinil úctyhodnou ženu.

Sára Saudková (1967)
je česká fotografka, manažerka a bývalá dlouholetá přítelkyně fotografa Jana Saudka. Do povědomí české veřejnosti se dostala i díky pořadu Peříčko, který uváděla od dubna 1997 do června 1998. Aktivně a soustředěně fotografuje od roku 1999 a vystavuje po celém světě. Je zastoupena ve švédské kolekci Absolut Art. V roce 2012 byla oceněna International Award of Photography na mezinárodním fotografickém festivalu ve Spilimbergu v Itálii. Příležitostně píše a publikuje povídky, v říjnu 2015 jí vychází její první, autobiografická kniha s názvem Ta zrzavá.

Nabíječ - audiokniha obsahuje sexy román plný humoru a kuchyňského řádění. Autor Alice Claytonová. Čte Sára Saudková.

více

Série Coctail

Obálka audioknihy Nabíječ
Nabíječ

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma