Obálka audioknihy Nebuďte za ha*zla

Interpret: Jana Stryková
Vydavatel: Via
Vydáno: 2022

Chováte se vždycky tak, abyste se za sebe nemuseli stydět? Každý z nás se občas dopouští chyb, kvůli kterým by se raději neviděl. A právě takové situace pomáhá zvládat kniha Anji Niekerken Nebuďte za ha*zla. Autorka se v ní opírá o své bohaté zkušenosti s koučinkem a rozebírá jednotlivé situace, které je třeba zvládnout, abychom se zachovali správně jak ve svých vlastních očích i v očích okolí.

Jana Stryková čte čtrnáct tematických kapitol od důstojnosti přes získávání respektu až po budování vlastního zdravého sebevědomí. Každá kapitola se napřed zabývá nešvary, kterých se v dané oblasti dopouštíme, probírá nástrahy, jejichž oběťmi se stáváme, a popisuje, co můžeme dělat, abychom mohli důstojně koexistovat s ostatními lidmi.