Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Délka: 9 h 23 min
Interpret: Jan Kolařík
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 529 MB

Muži a ženy jsou odlišné bytosti.

Že je to v dnešní době odvážné tvrzení? Ti, kteří se vzpírají myšlence, že biologické danosti ovlivňují naše chování, tak často činí s nejlepšími úmysly, neboť chtějí oponovat sexistickým názorům. Zaměňují však pojmy rovnost a stejnost, označující zcela odlišné skutečnosti. V této audioknize se dozvíte o vědeckých poznatcích, které potvrzují, že muži a ženy jsou fyzicky i mentálně hluboce rozdílní. Pomůže vám k tomu, abyste vedli šťastnější, zdravější a harmoničtější život.

Allan a Barbara Peasovi
Patří k nejúspěšnějším autorům píšícím o vztazích mezi muži a ženami. Pořádají oblíbené semináře, vystupují v médiích na celém světě a jejich knih bylo ve stovce zemí světa prodáno přes 27 milionů výtisků. Žijí v Austrálii.

Jan Kolařík (1968)
Již při studiích na brněnské konzervatoři spolupracoval s divadlem Husa na provázku, jehož je dodnes členem. Vytvořil zde výrazné role v inscenacích Balada pro Banditu, Amadeus, Doktor Faust, Evangelium sv. Lukáše, Lásky jedné plavovlásky, Cirkus Havel, a dalších. Filmoví diváci jej znají z Bratrů Karamazových od režiséra Petra Zelenky. Kromě dabingu a divadla je také moderátorem na brněnském rádiu Krokodýl a často spolupracuje s rozhlasem.

Nahrávka vznikla podle knihy Allana a Barbary Peasových Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách vydané nakladatelstvím Euromedia Group, a. s. – Ikar v roce 2012. WHY MEN DON´T LISTEN AND WOMEN CAN´T READ MAPS Copyright © 1999 by Allan Pease. Published by agreement with PEASE INTERNATIONAL PTY LTD. AUSTRALIA, c/o Dorie Simmonds Literary Agency. All rights reserved. Z anglického originálu Why Men Don't Listen and Women Can't Read Maps, vydaného nakladatelstvím Pease Training International v roce 1998 a 2010, přeložila Marta Rottová. Translation © 2000, 2012 by Marta Rottová. Čte Jan Kolařík. Dialogy hrají Kateřina Veselá a Martin Veselý. Režie Ondřej Jirásek. Hudba Mario Buzzi. Zvuk, střih, a mastering Viktor Černý. Nahrávku vyrobilo vydavatelství Tympanum audioknihy. Design obálky Jana Šťastná. Grafická úprava obalu pro CD Michaela Nussbergerová. Vydalo nakladatelství Ikar ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v listopadu 2017.

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách - audiokniha obsahuje humorně podané poznatky o rozdílnostech mezi muži a ženami. Autoři Allan a Barbara Peasovi. Čte Jan Kolařík.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma