Obálka audioknihy Mrtví kráčí po zemi

Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020
Série: Mrtví kráčí po zemi díl 1

Dokáže novodobý kovboj přežít v postapokalyptickém světě? Dokáže najít Stephena Kinga? A co je sakra to obludné monstrum, které si to po nocích štráduje městem? Kovbojův život začal, když většina populace na zemi zemřela. A pak se z hrobů vrátila. Myslel si, že samota je recept na to, jak přežít ve světě, kde i život jenom přežívá. Mýlil se a do cesty mu vstoupila dívka.

MARTIN ŠTEFKO
Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově a zhruba od svých patnácti let se ve volném čase věnuje beletristické tvorbě. Nejprve doma v knihovně objevil foglarovky, ale na střední škole se v knihovně setkal s takovými autory, jako jsou Frank Herbert, Stephen King, Brian Lumley nebo P. K. Dick. Fantastická literatura mu učarovala a ve své tvorbě se zaměřuje na různé formy hororu, thrilleru, sci-fi a fantasy. Není žánrově vyhrazený, v některých případech se mu – hlavně v poslední době – daří dokonce od fantastických prvků ve své tvorbě upustit

V roce 2014 si splnil sen, když vydal knihu Mrtví kráčí po zemi, která se stala jeho románovou prvotinou. Od té chvíle věděl, že chce vydávat knihy, nejen vlastní, ale i knihy dalších autorů. Daří se mu to pod hlavičkou nakladatelství Golden Dog. Kromě psaní jsou pak jeho zálibami film, knihy a komiksy.

Audiokniha Mrtví kráčí po zemi obsahuje fantasy příběh, jehož autorem je Martin Štefko. Čte Martin Čevora.

Série Mrtví kráčí po zemi

Obálka audioknihy Mrtví kráčí po zemi