Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Začni vydělávat na tom, co tě baví

Začni vydělávat na tom, co tě baví

John Williams

Délka: 11 h 58 min
Interpret: Gustav Bubník
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 675 MB

20 minut denně. Pouhých 30 dní

30denní projekt, pěkně krok za krokem, den po dni. To nám podle autora Johna Williamse stačí k tomu, abychom unikli z každodenní rutiny a rozjeli vlastní projekt či byznys. Máte pocit, že žádné nápady nemáte? Nebojte se, hned na začátku vám nabídne pár tipů, jak vygenerovat skvělé nápady za neuvěřitelně krátkou dobu. Audiokniha porušuje všechny pravidla s představami o tom, jak přijít na vynikající myšlenku a z ní budovat svůj úspěšný byznys.

Rady, které vám pomohou v realizaci mít vlastní podnikání
Ukazuje celou cestu tímto procesem a také rady k překonání překážek, které nás mohou potkat. Toto je pouze začátek, pak už bude pouze na nás, jak svůj nápad budeme rozvíjet.
V každé kapitole mimo jiné vyslechneme příběhy velikánů minulosti, ať už se jedná o Isaaca Newtona, Henryho Forda nebo géniů současnosti Steva Jobse či Elona Muska. Právě na těchto příbězích je ukázáno, že principy a techniky nejsou převratné novinky, ale naopak generacemi ověřené normy, které fungují již po staletí. Samozřejmě jsou obohaceny moderními prvky tak, aby byli použitelné i v této době. Autor využívá nejnovější směry v dynamicky se rozvíjejících společnostech jako jsou Facebook, Google, Zappos, Dropbox nebo Toyota.

V audioknize Začni vydělávat na tom, co tě baví uslyšíte 11 způsobů, jak uspět s jakýmkoliv nápadem. Je rozdělena do 30 kapitol, plánů na každý den, jak v rozjezdu uspět. Ze začátku až překvapivě jednoduché úkoly, které vám přijdou téměř bezpředmětné. Nicméně, rozhodně mají svůj účel a důvod. S jeho pomocí budete schopni pracovat na projektu den po dni bez jediného zaváhání. Aby vás na cestě za vaším snem nic nezastavilo.

Naučíte se:
• co je to mikro-blokování a proč mu věnovat 20 minut denně
• jaké strategie vás dovedou k úspěchu mnohem rychleji a co je základem tohoto úspěchu
• co vám pomůže překonávat vnitřní i vnější překážky, které nás brzdí
• jak se tvoří web
• také poradí, jak se vyrovnat s kritikou
• jak si nastavit priority, které vás povedou k cíli vašeho projektu
• nakouknete pod pokličku modernímu marketingu, abyste zjistili, co vám pomůže rozjet váš jedinečný byznys

O autorovi
John Williams je profesní průkopník (maverick-podivín), který unikl korporátnímu životu v jedné z největších světových společností, zabývající se poradenstvím v oblasti managementu, díky jedinečně kreativní a nezávislé kariéře. Je zakladatelem The Ideas Lab, organizace, která pomohla tisícům lidí rozvinout jejich vlastní tvořivost nebo obchodní myšlenku. Je autorem dvou knih. První kniha Jak dělat, co nás baví, a dostat za to zaplaceno (Screw work, let´s play) patřila mezi bestsellery a byla přeložena do 9 ti jazyků. Jeho druhým literárním počinem je Začni vydělávat na tom, co tě baví (Screw work Break free). 10 % ze zisků z této knihy, daroval neziskové organizaci Kiva, která se zabývá mikro půjčkami pro podnikatele v rozvojových zemích, na udržitelnost světového dědictví.

Audiokniha Začni vydělávat na tom, co tě baví s podtitulem Nastartujte své podnikání do 30 dnů krok za krokem. Autor John Williams, čte Gustav Bubník.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma