Obálka audioknihy Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí komplikovanost

Interpret: Miroslav Černý
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017

Jak zaujmout zákazníky, když konkurence dělá prakticky to samé co vy? Mít správnou odpověď je otázkou života a smrti značky! Naštěstí pro nás, Ken Segall nám díky této praktické audioknize poradí, jak můžeme uspět i v našem složitém a nepřehledném světě. Téměř každá firma dělá zbytečné chyby. Nechte se krok za krokem inspirovat, jak se nejčastějších chyb vyvarovat.

Ken Segall
pracoval se Stevem Jobsem jako kreativní ředitel agentury vytvářející reklamní kampaně pro NeXT a Apple. Byl u zrodu legendární kampaně Think Different (česky Myslete jednoduše) a je zodpovědný za ono malé „i", které je součástí názvu nejpopulárnějších produktů firmy Apple. Segall také pracoval jako kreativní ředitel pro firmy IBM, Intel, Dell a BMW.

Miroslav Černý (1978)
rodák z Olomouce, po krátkém studiu herectví ve Zlíně absolvoval první angažmá v Západočeském divadle v Chebu, pak se přemístil do Brna, kde žije dodnes. Deset let působil v divadle Polárka, v současné době je na volné noze. Působí v Mahenově divadle, v divadle U stolu, v divadle Tramtarie v Olomouci. Intenzivně spolupracuje s Českým rozhlasem při tvorbě rozhlasových her a načítání nejrůznějších literárních textů, načetl také několik audioknih.

Translation © Romana Hegedüsová, 2016
Authorized translation from the English language edition Think Simple How Start Leaders Defeat Complexity.
Copyright © 2016 by Polymorf on Hundson Inc.
This edition published by arrangements with Portfolio, an imprint of Penguin Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC.

Nahrávka vznikla v Recording Studio Škroupova, Brno.

Myslete jednoduše - audiokniha zkoumá, jak si společnost napříč různými průmyslovými odvětvími zjednodušuje svou cestu k úspěchu, autorem je Ken Segall. Čte Miroslav Černý. Režie Ondřej Jirásek. Zvuk Matěj Korytář.