Obálka audioknihy Do plaviek

Interpret: Eva Borušovičová
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2019

Do plaviek nie je kniha o chudnutí. Nie je ani o cvičení. Je o odvahe, o radosti, o láskavosti. O tom, že možností ako žiť naplnený život je mnoho a ani v jednej z nich sa nehovorí veta „Čo by povedali ľudia“. Do plaviek je kniha krátkych aj dlhších textov, ktoré sa dajú počúvať v posteli, vo vlaku, na pláži, v čakárni, v aute. Ak je pravda, že knihy sa delia na tie, ktoré vám dávajú chuť žiť a tie, ktoré vám ju berú, tak s touto knižkou po boku by sa vám malo po ceste životom kráčať akosi ľahšie. A možno si aj poskočíte.

Kompletnú knihu plus tri bonusy navyše, ktoré nájdete iba v tejto audioknihe načítala sama jej autorka, aby zistila, že čítať knihy nahlas cudzím ľuďom nie je to isté, ako keď ich číta svojim blízkym večer v posteli. Ale aspoň jej poslucháči môžu zistiť, ako to znie, keď ich číta svojim blízkym v posteli. Do plaviek sa dá, samozrejme, počúvať aj postojačky alebo posediačky, pritom variť, šoférovať, natierať plot alebo opaľovací prostriedok. Plavky sú voliteľné, no nie nutné. Obliecť sa do plaviek stačí niekedy len mentálne. Naozaj. A je to oblažujúce.

Nahrávka a mix BMT studio 2019. Autor: ©Eva Borušovičová 2018. Interpret: Ⓟ Eva Borušovičová 2019. Zvuk © Miroslav Králik 2019. Hudba © Sound-Core, Feklistoff 2019. Réžia © Barbora Kardošová 2019. Foto obálka © Mária Švarbová 2018. Grafická úprava © Ryc Trable 2019. Vyrobili WISTERIA BOOKS s.r.o. a Lemuria s.r.o. BratislavaⓅ 2019 © 2019.

Do plaviek, audiokniha nejen pro ženy je kompletně ve slovenštině, napsala ji, a sama ji i čte, Eva Borušovičová.