Obálka audioknihy Spící město

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022
Série: Spící město díl 1

Co kdybyste jednoho rána zjistili, že vaši rodiče nejsou k probuzení? Přesně tak začíná napínavý příběh Spícího města. Čtyři vyděšení sourozenci Kryštof, Samuel, Kristýna a Ema postupně zjišťují, že nespí jen jejich rodiče, ale úplně všichni lidé, kteří kdy měli děti. Všude zavládne chaos, na ulicích přestane být bezpečno a děti nevědí, co dělat. Musí se ale o sebe postarat. Tím spíš, když toho nejmladšího, Samuela, někdo odveze neznámo kam. Nastává dobrodružná cesta za záchranou malého brášky. Děti během ní poznávají, jak je důležité držet při sobě, pomáhat si a nedat se. Shledají se všichni sourozenci? A probudí se jejich rodiče z podivného spánku?

První díl trilogie, podle nějž vznikl celovečerní film.

Audiokniha Spící město obsahuje první díl trilogie Martina Vopěnky. Čte Jan Holík.

Série Spící město

Obálka audioknihy Spící město