Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Příběhy vašeho života

Příběhy vašeho života

Ted Chiang

Délka: 11 h 16 min
Interpret: Libor Hruška
Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 635 MB

Ted Chiang s pronikavou inteligencí a nápaditostí zkoumá, co to znamená žít ve světě, který je poznamenán hlubokou nejistotou, ale zároveň nás naplňuje nekonečným úžasem.

Jaké je to razit si z vrcholku babylonské věže cestu vzhůru nebeskou klenbou, tvrdou jako žula? Co když je veškerá naše matematika založena na elementární chybě a 1 + 1 nerovná se 2? Jak se domluvit s mimozemšťany, kteří se dorozumívají jazykem, jenž přesahuje naše vnímání reality?

Odpovědi na tyto i další otázky se snaží nalézt první sbírka amerického mistra povídek.

TED CHIANG
Ted Chiang (nar. 1967) pochází z Port Jeffersonu ve státě New York. Za svou tvorbu získal čtyři ceny Hugo, čtyři ceny Nebula a šest cen Locus. Přestože jeho dílo není obsáhlé — vydal pouze dvě sbírky Příběhy vašeho života (2002) a Výdech (2019) —, je Ted Chiang považován za jednoho z nejvýznamnějších současných autorů sci-fi.

Audiokniha Příběhy vašeho života – kultovní sbírka sci-fi povídek, která se stala předlohou filmu Příchozí. Autor Ted Chiang, překlad Pavla Horáková, Robert Hýsek a Richard Podaný. Čtou Libor Hruška, Kajetán Písařovic a Adéla Kubačáková. Režie Helena Rytířová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma