Obálka audioknihy Expres Inferno

Interpret: Michal Gulyáš
Vydavatel: Audios.cz
Vydáno: 2015

Knih o nezvladatelném mládí, o jeho rebelii, o nebezpečích věku dospívání, je nepočítaně, ale EXPRES INFERNO se naprosto liší. Kdo zná geniálního, nadčasového a fascinujícího malíře Hieronyma Boshe, ten bude okamžitě doma. Tento titul je totiž literární Hieronymus Bosch. Cesta, kterou musí mladý hrdina projít k sebepoznání, k lásce svých bližních, je cestou pekla předčasného sexu, násilí, drog, ignorace a pohrdání rodiči popsaného v symbolech, které v literatuře tohoto typu nemají obdoby. Jde o hluboké a přece čtivě popsané téma. Vypravěč/autor, uchopil boj s ďáblem atraktivní formou, aniž by zanedbal podstatu a vážnost tématu. Krásně, s lehkostí a barevností projevu, hlavního hrdinu načetl speaker a hudebník Jakub Hejdánek. Michal Gulyáš, sám herec, se chopil úlohy Ďábla. Pro vyznavače dramatických příběhů, bude Expres Inferno vítaným poznáním, jak jinak lze vyprávět téma zkušenosti s dospíváním a jak se nenápadný začátek příběhu dokáže zvrhnout v lavinu fantaskních obrazů ve strhujícím víru děje.
Režii díla měl, v audioprojektech významných formátů zkušený, Jakub Tabery.

Vydává 5Guests s.r.o. a Audios s.r.o.
Nahráno ve studiu 5Guests s.r.o.

Expres Inferno - audiokniha obsahuje dobrodružný příběh, jehož autorem je Michal Gulyáš. Vypráví Jakub Hejdánek a Michal Gulyáš.